3x Forever Freedom 1x Nature Min - Emilija Gavrilova
Sale!

3x Forever Freedom 1x Nature Min

8,198 ден 6,969 ден

Description

Остварете попуст од 15%  на месечна доза од Forever Freedom i Nature Min минерали!

Најдобар избор за вашите коски и зглобови!

Forever Freedom во комбинација со природните минерали (Nature Min) ви помага кај сите проблеми, кои се однесуваат само за коските и зглобовите

На природен начин регенерира, обновува и ги смалува воспалените процеси и болки на и во коските.

Овој пакет соржи се што е потребно за 30 дневна конзумација.

Количина и начин на конзумирање:

3 x 1 Литар – Forever Freedom – Конзумирање: 2 x 0,5 dcl.

1 x Nature Min – Конзумирање: 2 x 4

Одкако ќе ја исполните формата за нарачка, цената ќе ви биде намалена за 15%.

НАПОМЕНА: Алое Вера Продукти е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.

Препорачаните производи се ставени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.

Овој додаток во исхрана не е надоместок или замена на вашата урамнотежена исхрана.

Нарачајте Алое Вера Гел Forever Living Products од вашата земја

 

UK USAAUSTRALIA
CANADACZECHGREECE
LUXEMBOURGBELGIUMSPAIN
NEW ZEALANDNORTHERN IRELANDNETHERLANDS
IRELANDSLOVAK REPUBLICPORTUGAL

Достава во рок од 2 дена!

Напомена:

Оваа интернет страница е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.


Сите препорачани производи на оваа страница се составени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.


Споменатите додатоци во исхрана на оваа интернет страница не се надоместок или замена на урамнотежена исхрана.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3x Forever Freedom 1x Nature Min”

Your email address will not be published. Required fields are marked *