Forever Lycium Plus i Aloe Vera Gel - Аloe Vera Produkti
Sale!

3 x Алое Вера Гел + 1 x Lycium Плус

7,227 ден 6,119 ден

Description

Forever Lycium Плус!

Forever Lycium Плус! Остварете попуст од 15% на месечна доза од Алое Вера Гел и  Forever Lyciuma Плус!

Најдобар избор за подигање на вашиот имунитет и борба со тешки болести!

Алое Вера Гел и Forever Lycium Плус се најдобар избор за вашиот имунитет кога се зборува за тешки здравствени проблеми.

Lycium Плус со своите високи антиоксирански способности е еден од најчестите додадоци во исхарана кои се препорачуваат кај проблемите со тумори и слични заболувања.

Овој пакет содржи се што е потребно за 30 дневна конзумација.

Više informacija o pojedinačnom utjecaju svakog proizvoda i načinu konzumacije, pročitajte u nastavku!

3 x 1 Литар – Алое Вера Гел – Конзумација : 2 x 0,5 dcl.

1x Lycium Плус – Конзумација: 3 x 1 tableta

За додатни информации ве молам контактирајте не.

Одкако ќе ја исполните формата за нарачка, цената ќе ви биде намалена за 15%.

НАПОМЕНА: Алое Вера Продукти е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.

Препорачаните производи се ставени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.

Овој додаток во исхрана не е надоместок или замена на вашата урамнотежена исхрана.

Нарачајте Алое Вера Гел Forever Living Products од вашата земја

 

UK USAAUSTRALIA
CANADACZECHGREECE
LUXEMBOURGBELGIUMSPAIN
NEW ZEALANDNORTHERN IRELANDNETHERLANDS
IRELANDSLOVAK REPUBLICPORTUGAL

Достава во рок од 2 дена!

Напомена:

Оваа интернет страница е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.


Сите препорачани производи на оваа страница се составени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.


Споменатите додатоци во исхрана на оваа интернет страница не се надоместок или замена на урамнотежена исхрана.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3 x Алое Вера Гел + 1 x Lycium Плус”

Your email address will not be published. Required fields are marked *