3 x Aлое Вера Гел + 1 x Имубленд - Emilija Gavrilova
Sale!

3 x Aлое Вера Гел + 1 x Имубленд

6,344 ден 5,393 ден

Description

Добијте попуст од 15% на месечна доза Алое Вера Гел и Имубленд таблети!

Најдобар избор за балансирање на вашата цревна флора и подобрување на вашиот имунитет!

Алое Вера Гел во комбинација со Имубленд таблети е додаток во исхраната кој служи за враќање на имунитетот и баланс на целиот организам.

Алое Вера Гел е одличен избор на пребиотик кој е неопходен додаток на пробиотиците, за подобро апсорбирање и размножување во вашиот организам.

Овој пакет сорджи се што е потребно за 30 дневна конзумација.

Количина и начин на конзумирање :

3 x 1 Литар – Алое Вера Гел – Kонзумација: 2 x 0,5 dcl.

1x Immublend – Конзумација: 1 x 1 tableta

За сите додатни прашања ве молам да не контактирајте!

Одкако ќе ја исполните формата за нарачка, цената ќе ви биде намалена за 15%.

НАПОМЕНА: Алое Вера Продукти е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.

Препорачаните производи се ставени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.

Овој додаток во исхрана не е надоместок или замена на вашата урамнотежена исхрана.

SaveSave

Нарачајте Алое Вера Гел Forever Living Products од вашата земја

 

UK USAAUSTRALIA
CANADACZECHGREECE
LUXEMBOURGBELGIUMSPAIN
NEW ZEALANDNORTHERN IRELANDNETHERLANDS
IRELANDSLOVAK REPUBLICPORTUGAL

Достава во рок од 2 дена!

Напомена:

Оваа интернет страница е независен деловен соработник на компанијата Forever Living Products.


Сите препорачани производи на оваа страница се составени врз основа на долгогодишни искуства на нашите корисници, и не се замена за препорачана медицинска терапија.


Споменатите додатоци во исхрана на оваа интернет страница не се надоместок или замена на урамнотежена исхрана.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3 x Aлое Вера Гел + 1 x Имубленд”

Your email address will not be published. Required fields are marked *